0 Ürün

İADE ŞARTLARI

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren Tüketicinin Sebep Göstermeksizin Cayma Hakkı kapsamında 14 gün içerisinde yasal iade hakkınız bulunmaktadır. İade işleminizle ilgili destek bölümümüzü 216 397 69 50 numaralı telefondan arayarak veya info@topcuhirdavat.com adresi üzerinden mail atarak bilgi verebilirsiniz.
Cayma hakkı süresi içerisinde iade etmek istediğiniz ürünlerinizi; anlaşmalı kargo firmalarımızla ücret ödemeden gönderebilirsiniz. Anlaşmalı olmayan kargo firmalarıyla gönderilen iadeler kabul edilmeyecektir.

İsteğiniz bize ulaştığında yetkililer tarafından değerlendirildikten sonra iadeniz uygun görülmesi halinde iadeniz gerçekleştiğinde size bilgi verilecektir. İade edeceğiniz ürünü eksiksiz, orijinal faturasıyla paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu hasar görmemiş haliyle Topçu Hırdavat ın doğru adresini içerecek şekilde geri göndermeniz gerekmektedir.
Ürün kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları bize iade ettiğiniz paketin içinde eksiksiz ve hasarsız bir şekilde bulunmalıdır.

Siparişiniz teslim edildiğinde, kargo yetkilisi eşliğinde paketinizi açmalı ve ürünü kontrol etmelisiniz. Özellikle ezilmiş, yırtılmış, açılmış veya ıslanmış paketlerde bunu yapmanız önemlidir. Kontrol ettikten sonra herhangi bir sorunla karşılaşmanız halinde paketi teslim almayıp kargo yetkilisine bildirerek kargo şirket tarafından tarafımıza iade edilmesini sağlamanız gerekmektedir.
Orijinal ambalajı zarar görmüş, tahrip edilmiş, herhangi bir şekilde kullanımdan dolayı zarar görmüş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Tek kullanımlık ürünler, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürün ambalajı açılmamış, denenmemiş ve kullanılmamış olmalıdır.
Ürün iadesi, ancak, varsa hediyesi ve ürünün bütün standart aksesuarları, ambalajları hasarsız ve tam olarak, orijinal paketleri ile birlikte geri gönderildiğinde alınmaktadır.

Ankastre ürünlerin ancak ambalajı açılmamış, bozulmamış, kullanılmamış ve denenmemiş olduğu takdirde iadesi kabul edilir.

* Üstteki garanti ve iade şartları sadece internet üzerinden gerçekleştirilen satışlar için geçerlidir.
***Bilgi ve sorularınızı : info@topcuhirdavat.com mail adresine gönderebilirsiniz.

 

GARANTİ SÜRELERİ

OCAKLAR 2 YIL
ASPİRATÖRLER 2 YIL
AKSESUAR 2 YIL
ARMATÜR 2 YIL
AYDINLATMA 2 YIL
BANYO AKSESUAR 2 YIL
BULAŞIK MAKİNASI 2 YIL
BUZDOLABI 2 YIL
ÇAMAŞIR MAKİNASI 2 YIL
ÇÖP ÖĞÜTÜCÜLERİ 2 YIL
DAVLUMBAZ 2 YIL
EVYE 2 YIL
FIRIN 2 YIL
KAPI KOLLARI 2 YIL
KULPLAR 2 YIL
POSTA KUTUSU 2 YIL
TV SEHPASI 2 YIL